вул. М.Карнаухова, 25а

Наші послуги

Центр діагностики «РАМ» — це справжня турбота про пацієнта. Кожен, хто приходить до нас для обстеження та постановки діагнозу, гарантовано отримує доступне професійне медичне обслуговування.

Ми чудово розуміємо, наскільки важливою є точність обстежень, тому виконуємо діагностику різних органів та систем, без якої є неможливим ефективне лікування хвороб та попереждення можливих ускладнень. У нас на пацієнта чекають висококваліфіковані спецалісти, лікарі-рентгенологи та сонологи. Довіряючи нам, Ви гарантуєте для себе здоров’я.

Ми пропонуємо обстеження з використанням рентгенівських методів: комп’ютерну томографію, котра є одним з найбільш ефективних способів діагностики ряду хвороб.

Комп’ютерну діагностику ми проводимо за допомогою сучасного томографа Philips, що дає можливість оглянути всі анатомічні зони організму з якомога меншим опроміненням, забезпечуючи при цьому високоякісні зображення. Ефективна система, що здійснює контроль доз та задовольняє вимогам до радіологічних обстежень, цілком безпечна для здоров’я. На процедуру обстеження конкретної зони організму необхідно часу не більше, ніж кілька хвилин. Завядки цьому стає можливим оперативне обстеження важкохворих, а також пацієнтів, що відчувають страх закритого простору, та неповнолітніх без наркозу.

Philips Brilliance — один з найпотужніших апаратів для КТ, котрий дозволяє виконати обстеження всього організму. Він забезпечує високу чіткість зображень будь-якої ділянки тіла, завдяки чому майже анулюється імовірність помилки при діагностиці, у тому числі з причини рухів пацієнта під час процедури.

Якщо в організмі пацієнта встановлений стент, штучний водій ритму, серцевий клапан, штучний кришталик в оці, слуховий апарат, металева конструкція в кістковій тканині після перенесеної операції, або якщо в тілі залишились осколки або кулі, а також якщо на поверхні тіла є пірсинг, це ніяк не заважає проведенню обстеження. Процедура КТ не перешкоджає функціям вищевказаних приладів і не призводить до зміщення металічних елементів чи їх нагрівання.

За допомогою КТ можливо обстежити та достовірно оцінити стан головного мозку, легенів, різних відділів хребта, суглобів, лицьових кісток та ін.

При потребі ми можемо провести обстеження КТ з контрастом, це допоможе підвищити точність постановки діагнозу.

Переваги діагностичного центру «РАМ»:

  • Нове обладнання.
  • Доступні ціни.
  • Досвідчені лікарі-діагности.
  • Зручне розташування.
  • Видача результату в день обстеження.

Написати нам

Будь ласка заповнюйте форму коректно