вул. М.Карнаухова, 25а

Про нас

Діагностичний центр «РАМ» пропонує сучасне рентгенівське обстеження : комп’ютерну томографію (КТ) — один з найефективніших методів діагностики різноманітних захворювань.

КТ-діагностика проводиться на сучасному томографі Philips, який дозволяє обстежити будь-яку анатомічну ділянку тіла з мінімально можливим променевим навантаженням, зберігаючи високу якість зображення. Завдяки ефективній системі контролю дози та виконанню вимог радіологічного контролю обстеження є безпечним для здоров’я.

Тривалість обстеження необхідної ділянки тіла складає від кількох десятків секунд до кількох хвилин. Це дозволяє швидко обстежувати важкохворих, пацієнтів зі страхом перед закритим простором, дітей без введення наркозу.

Наявність у пацієнта стента, штучного водія ритму або клапана в серці; штучного кришталика в оці; слухового апарату; металевих конструкцій в кістках після операцій; осколків, куль в тілі; пірсингу, татуювання  НЕ є протипоказом до обстеження. Комп’ютерна томографія не зашкоджує роботі перелічених вище медичних приладів та не викликає зміщення чи нагріву металу в тілі.

У разі потреби проведення обстеження з внутрішньовенним введенням контрасту, яке допомагає лікарю більш точно встановити діагноз, слід звертатись у Діагностичний центр РАМ, тел. 097-2-103-103, 0362-43-84-18.

Написати нам

Будь ласка заповнюйте форму коректно